معرفی پنج مدل لوستر

لوستر یکی از لوازمیست که برای تامین نور خانه مورد استفاده قرار میگیرد، اما باید گفت از آنجایی که تنوع چشم گیری برای لوستر ها وجود دارد امروزه لوستر ها یکی از لوازم مهم در دکوراسیون منزل به شمار می آیند که سهم به سزایی در زیبایی دکور خانه شما دارند. لوستر ها بسته به اندازه، نوع و ظاهر آنها به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که هرکدام از آنها برای یک سبک خاص از دکوراسیون مناسب است.

سبک و مدل لوستر در زیبایی و هماهنگی دکور منزل شما بسیار مهم است قبل از انتخاب یک لوستر با کیفیت با توجه داشته باشید که سبک دکور خانه شما مدرن و یا سنتی است، این موضوع تا حد زیادی شما را در انتخاب یک لوستر مناسب یاری میدهد.

دقت داشته باشید که متناسب بودن اندازه لوستر با فضای خانه امر بسیار مهمی در زیبایی فضای خانه شما میباشد، زیرا اگر در فضا کوچک لوستر بزرگی قرار دهید به هیچ عنوان ظاهر خوبی و شیکی به وجود نمی آید. همچنین برای فضا بزرگ هم لوستر کوچک جالب نیست.

معرفی و بررسی پنج مدل از بهترین انواع لوسترها

لوستر کروی کریستال سایز کوچک

لوستر کروی کریستال سایز کوچک

ویژگی های محصول

وزن خالص: 1500 گرم

رنگ: طلایی و استیل

جنس: فلز رنگ ثابت

ابعاد: 18

مشاهده قیمت و خرید

این مدل لوستر برای خانه های کوچک انتخاب بسیار خوبی است زیرا در کنار زیبایی خاصی که دارد فضای زیادی را نیز اشغال نمیکند. از نظر کیفیت و جنس هم بسیار خوب میباشد زیرا سازندگان این محصول تلاش داشته اند که با به کارگیری مواد اولیه مرغوب لوستر شیکی طراحی کنند. چنانچه قصد تمیز کردن این لوستر را دارید نگرانی نداشته باشید زیرا ثابت بودن رنگ آنها سبب بالا بردن کیفیت این محصول میشود، و شما با خیال راحت میتوانید با مواد شوینده این لوستر را تمیز کنید.

لوستر با قطر 40 ال ای دی هشت وجهی

لوستر با قطر 40 ال ای دی هشت وجهی

ویژگی های محصول

وزن خالص: 5000 گرم

رنگ: قهوه ای

جنس: چوب، شیشه، ویترای و ال ای دی

ابعاد: قطر 52 سانت و ارتفاع 20 سانت

مشاهده قیمت و خرید

این لوستر به واسطه طراحی خاص و منحصر به فردی که دارند میتواند یک انتخاب متفاوت باشد و شما با داشتن این مدل لوستر یک فضای بسیار زیبا را برای خانه خود به وجود بیاورید و نهایت لذت را ببرید. نوع پخش نور در این لوستر سبب شده که سقف خانه شما زیبایی دوچندانی بدست بیاورد. با توجه به اینکه مصرف انرژی این لوستر فقط 8 وات است درنتیجه شما میتوانید همیشه آن را روشن نگه دارید ولی این لوستر بیشتر جنبه زیبایی دارد.

لوستر 8 شعله دو گل طلایی

لوستر 8 شعله دو گل طلایی

ویژگی های محصول

وزن خالص: 10000 گرم

رنگ: طلایی

جنس: شمش آلومینیوم

ابعاد: قطر 75 سانت

مشاهده قیمت و خرید

این مدل از لوستر بیشتر مناسب خانه ای است که سبک سنتی داشته باشد و برای سبک مدرن اصلا مناسب نیست. شما میتوانید در کنار یک دست مبل سلطنتی چنین نوع لوستری را نیز داشته باشید تا در دکوراسیون منزلتان به حداکثر تناسب و هماهنگی برسید. این لوستر در رنگ های متفاوتی ساخته میشوند و شما میتوانید با توجه به سلیقه خود یکی از رنگ های این مدل لوستر را انتخاب کنید. از نظر کیفیت هم طراحان این لوستر تلاش داشته اند تا با استفاده از مواد اولیه با کیفیت رضایت شما مصرف کننده عزیز را برآورده کنند.

لوستر چوبی سری آویز سقفی کد 16

لوستر چوبی سری آویز سقفی کد 16

ویژگی های محصول

وزن خالص: 2000 گرم

رنگ: گردویی

جنس: چوب ام دی اف 3 میل

ابعاد: 40*40*30

مشاهده قیمت و خرید

این مدل لوستر بیشتر برای آشپزخانه، اتاق خواب و نشیمن مناسب میباشد و از نظر طراحی و ظاهر، جدید و مدرن است. همچنین شما با داشتن این لوستر میتوانید یک نوع جدید از انواع لوستر های مدرن را در خانه خود داشته باشید. این لوستر به سادگی قابلیت جداسازی دارد.

لوستر کریستالی آویز حلقه ای

لوستر کریستالی آویز حلقه ای

ویژگی های محصول

وزن خالص: 4000 گرم

رنگ: نقره ای، طلایی

جنس: استیل

ابعاد: 20*40*60

مشاهده قیمت و خرید

این محصول بسیار با کیفیت است و همچنین دارای گارانتی نیز میباشد و شما میتوانید با خیال راحت این لوستر را خریداری کنید و از داشتن چنین لوستر زیبایی لذت ببرید. اگر شما به نوع طراحی و شکل ظاهری این لوستر دقت داشته باشید متوجه ذوق و سلیقه طراحان این لوستر میشوید از این ها گذشته باید گفت که ظرافت و دقت بسیار زیادی در ساخت این لوستر به کار برده شده است. درضمن از نظر ارتفاع هم این لوستر قابل تنظیم است. نکته جالب تری که در این لوستر وجود دارد نوع نوردهی این لوستر میباشد که به سه صورت زرد، یخی و ترکیبی است.