معرفی سه مدل گلدان

امروزه با توجه به آپارتمانی شدن خانه ها داشتن گل و گیاه در خانه بیش از گذشته ضروری شده است. برای نگهداری گل و گیاه نیاز به داشتن گلدان ها داریم که تنوع بسیار زیادی در جنس و طرح و مدل دارند. مهمترین نکته ای که در خرید گلدان ها حائز اهمیت است، جنس گلدان میباشد که برای نگهداری بهتر از گل و گیاه هم مهم است.

بهتر است هنگام خرید گلدان جنس مواد اولیه که در ساختن آن گلدان به کار رفته را بدانید و تا جایی که امکان دارد گلدان با کیفتی خریداری کنید چون شکل و ظاهر گلدان ها در زیبایی درکور منزل شما مورد اهمیت است پس باید به این نکته هم توجه داشته باشید.

از این رو ما در ویرا تولز با ارائه این مطلب شما را با سه مدل از بهترین گلدان های موجود در بازار آشنا کنیم. امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شود.

معرفی و بررسی سه مدل از بهترین انواع گلدان ها

گلدان سفالی 18 سانتیمتری

گلدان سفالی 18 سانتی‌متری

ویژگی های محصول

وزن خالص: 1800 گرم

رنگ: نارنجی

جنس: سفال بدون لعاب

ابعاد: قطر مفید دهانه گلدان ها 16 سانتی متر

مشاهده قیمت و خرید

این مدل گلدان بدنه بسیار مقاومی دارد و به سادگی شکسته و یا ترک نمیخورند. این گلدان به واسطه جنس سفالی آن جزء گلدان هایی به شمار می آیند که دوست‌دار محیط زیست میباشند. درمورد طراحی ظاهر این گلدان ها باید گفت که در عین سادگی بسیار زیبا میباشند. شما با داشتن این گلدان از سلامت گل و گیاه خود خاطر جمع هستید زیرا این گلدان بدون لعاب است و همین امر سبب میشود که آب اضافی از گلدان خارج شود و در نتیجه ریشه گلدان دچار پوسیدگی نشود.

بسته 4 عدد گلدان سرامیکی با روکش مخمل مدل آجری چهار رنگ

بسته 4 عدد گلدان سرامیکی با روکش مخمل مدل آجری چهار رنگ

ویژگی های محصول

وزن خالص:1200 گرم

رنگ: آبی _ زرد _ زرشکی _ صورتی

جنس: سرامیک

ابعاد: 10*10 در ارتفاع 10 سانتی متر

مشاهده قیمت و خرید

گلدان های سرامیکی بیشتر برای گل های آپارتمانی و مخصوصا کاکتوس ها گزنیه مناسبی هستند. این 4 عدد گلدان در رنگ های متفاوتی تولید شده اند در طراحی آنها سعی شده شادابی محیط اطراف شما درنظر گرفته شود از این رو با چها رنگ متفاوت و شاد آنها را رنگ آمیزی کرده اند. روکش مخملی که روی آنها قرار میگیرد سبب زیبایی و شیکتر شدن این گلدان ها میشود.

گلدان میناکاری 20 سانتیمتری

گلدان میناکاری 20 سانتی‌متری

ویژگی های محصول

وزن خالص: 800 گرم

رنگ: متنوع

جنس: مس

ابعاد: 80*200

مشاهده قیمت و خرید

این گلدان های جزء زیباترین گلدان های موجود در بازار میباشند میناکاری‌های زیبا و چشم نوازی که بر روی این گلدان ها انجام شده است سبب خاص و منحصر به فرد شدن این گلدان ها میشود. با توجه به اینکه امروزه تولید این مدل گلدان ها بسیار بالا رفته چنانچه شما به‌دنبال طرح خاصی از این گلدان ها میگردید به راحتی میتوانید طرح مورد نظر خود را پیدا کنید.