معرفی سه مدل کتری برقی

یکی از وسایلی که امروزه در هر آشپزخانه‌ای ضروری و لازم است همین کتری های برقی هستند، که میتوانند در زمان کوتاهی آب جوش مورد نیاز برای تهیه چایی، قهوه و یا انواع غذاها را برای شما آماده کنند. بهتر است قبل از اینکه بخواهید یک کتری برقی را خریداری کنید، ظرفیت و جنس آن کتری برقی را درنظر بگیرید.

درمورد ظرفیت کتری های برقی باید گفت که شما بهتر است با توجه به تعداد اعضای خانواده خود آن کتری را خریداری کنید که ظرفیت مناسب استفاده شما را داشته باشد. جنس کتری های برقی هم بسته به مرغوبیت مواد اولیه ساخت آنها متفاوت است طبیعی است هرچه یک کتری برقی از مواد با کیفیت تری ساخته شده باشد دوام و طول عمر آن کتری برقی بالاتر است.

معرفی و بررسی سه مدل از بهترین انواع کتری های برقی

کتری برقی سانی

کتری برقی سانی

ویژگی های محصول

وزن خالص: 700 گرم

رنگ: نقره ای

جنس: استیل

ابعاد: 330*230*230 میلی متر

سایر توضیحات: محدوده توان مصرفی 1800 تا 2000 وات

مشاهده قیمت و خرید

استیل بودن قسمت بیرونی این کتری سبب شده که این مدل از کتری های برقی جزء با کیفت و بادوام ترین کتری ها برقی به شمار بیاید. طراحان این مدل از کتری های برقی تلاش داشته اند که ضمن تولید یک محصول با کیفیت بتواند کتری برقی زیبا و شکیلی نیز طراحی کند از این رو کتری برقی سانی بسیار شیک و در عین حال ساده میباشد.

کتری برقی برند تیفال بدنه استیل

کتری برقی برند تیفال بدنه استیل

ویژگی های محصول

وزن خالص: 900 گرم

رنگ: استیل

جنس: استیل

ابعاد: 230*150*230

سایر توضیحات: کتری برقی تیفال بدنه استیل ضد زنگ

مشاهده قیمت و خرید

از نظر جنس بدنه این کتری برقی دارای بدنه استیل ضد زنگ میباشد در نتیجه شما از نظر دوام و کیفیت بدنه آنها نگرانی نداشته باشید. کتری برقی تیفال بادار بودن سیم یک متری سبب شده که شما هنگام استفاده از این کتری راحتی بیشتری داشته باشید.

کتری برقی وینتو

کتری برقی وینتو

ویژگی های محصول

وزن خالص: 500 گرم

رنگ: استیل براق

جنس: استیل

ابعاد: 230*203*160

سایر توضیحات: کتری برقی وینتو بسیار با کیفیت بوده و دارای چراغ نشانگر و قطع کن خودکار میباشد و از آن می توان برای تهیه آب جوش استفاده نمود.

مشاهده قیمت و خرید

زمانی که قصد دارید با استفاده از آن اب جوش آماده کنید نگرانی ندارید زیرا بعد از به جوش آمدن آب این کتری برقی به صورت خودکار خاموش میشود. همچنین وجود چراغ نشانگر هم شما را در امر استفادا از این کتری آسوده خاطرتر کرده است.