بستنی خوری

خوردن بستنی بسیار لذت بخش است. جالب است بدانید یکی از توصیه هایی که به افراد افسرده و ناراحت میشود خوردن بستنی است. زیرا خوردن بستنی شادی آور است و سبب میشود که افراد بعد از خوردن آن حس خوبی بدست بیاوردند. پس چه بهتر است که در هنگام پذیرایی از مهمان از بستنی هم استفاده کنیم. زیرا علاوه براینکه حس شادی را به مهمان های خود هدیه میدهیم. سبب میشود که پذیرایی خاص تری داشته باشیم.

مشاهده و خرید انواع بستنی خوری

بستنی ها جزء آن دسته از دسر هایی هستند که در هر فصلی دوست داشتنی میباشند. اما چیزی که خوردن آن را لذت بخش تر میکند خوردن آن ها در ظروف زیبا و جذاب است. مخصوصا وقتی میخواهیم کودکان را به خوردن بستنی تشویق کنیم استفاده از این ظروف زیبا اینکار را راحت تر میکند.

بستنی خوری شیشه ای

بستنی خوری شیشه ای

درواقع در این مقاله قصد داریم درمورد ظروفی صحبت کنیم که مخصوصا بستنی ها میباشد. ظروفی که در انواع و اقسام گوناگونی تولید میشوند. و بسیار زیبا و شیک طراحی میشوند. بستنی خوری ها به صورت یک دسته ظرف های هم شکل و در سایز های کوچکی هستند. درمورد جنس آنها باید گفت که انواع مختلفی دارد. برای مثال بعضی از مدل های آنها که ظرفداران بیشتر هم دارد از جنس شیشه های بی رنگ هستند.

مشاهده و خرید انواع بستنی خوری

بستنی خوری های شیشه ای هم به صورت پایه دار و هم به صورت بدون پایه طراحی شده اند و شما میتوانید با توجه به سلیقه‌ی خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید. بعضی از مدل های بستنی خوری قاشق های کوچکی هم دارند. البته این امتیاز در همه ی مدل های آنها وجود ندارد پس اگر برای شما این موضوع مهم است ویژگی های بستنی خوری را بررسی کنید. البته این قاشق ها را به صورت جداگانه هم میتوانید تهیه کنید.

بستنی خوری پلاستیکی

بستنی خوری پلاستیکی

بعضی از انواع بستنی خوری ها جنس پلاستیکی دارند این مدل ها به صورت فانتزی طراحی میشوند که جذابیت خاص خودشان را دارند. در طراحی و ساخت این مدل از بستنی خوری ها از پلاستیک هایی استفاده شده است که فاقد مواد مضر است.

مشاهده و خرید انواع بستنی خوری

این مدل از بستنی خوری ها به واسطه جنس پلاستیکی که دارند برای کودکان مناسبتر هستند. زیرا ممکن است از دست کودک بیفتند پس چه بهتر که از جنس پلاستیک باشد. همچنین باید گفت که طراحی های فانتزی و کودکانه ای که بعضی از مدل های پلاستیکی دارند آنها را برای کودکان جذابتر میکند.

بستنی خوری مسی

بستنی خوری مسی

این مدل از بستنی خوری ها برای افرادی که به هنرهای دستی علاقه دارند انتخاب خیلی خوبی هستند. دیواره های خارجی بستنی خوری های مسی طراحی های زیبا و ظرایفی دارند. از آنجایی که ظروف مسی از دیرباز در کشور ما مورد استفاده قرار میگرفته داشتن این مدل از بستنی خوری های حس خاص و نوستالژیکی به شما میدهد. از این ها گذشته ظروف مسی از آن دسته ظروفی هستند که علاوه بر جنس خوبی که دارند. خوردن خوراکی در این ظروف برای بدن مفید است.

مشاهده و خرید انواع بستنی خوری مسی