معرفی سه مدل آینه قدی

آینه ها جزء آن دسته لوازمی هستند که از دیرباز مورد توجه بشر بودند، همه افراد در طول روز به دفعات از انواع آینه ها استفاده میکنند از این رو یک وسیله بسیار ضروری به شمار می آید.

یکی از موضوعاتی که خیلی برای افراد مهم است موضوع پرو لباس میباشد همه افراد تمایل دارند که وقتی لباس به تن میکنند بتواند یک تصویر تمام قد از خود را داشته باشند، داشتن یک آینه قدی خوب و با کیفیت این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید یک تصویر واضح و دقیق از استایل خود داشته باشید، تا در این صورت نواقص احتمالی را برطرف کنید.

امروزه آینه ها تنوع زیادی دارند و شما شاهد انواع و اقسام آینه ها هستید که باید گفت هر مدل از آنها زیبایی و جلوه خاص خودشان را دارند در این مقاله قصد داریم که سه نمونه آینه قدی را معرفی کنیم.

معرفی و بررسی سه مدل از بهترین انواع آینه قدی ها

آینه کنسول قدی گره چینی

آینه کنسول قدی گره چینی

ویژگی های محصول

وزن خالص: 50000 گرم

رنگ: قهوه ای

جنس: چوب روسی

ابعاد: 70 در 150 ابعاد آینه، 70 در 30 ابعاد کنسول

سایر توضیحات: ارسال این محصول بدون آینه و از طریق باربری است

مشاهده قیمت و خرید

این محصول از نظر کیفیت بسیار بالا میباشد زیرا جنس این آینه قدی از چوب روسی بوده و همچنین تمام طراحی هایی که برروی آن انجام شده است کار دست میباشد. این آینه قدی دارای کشو است که شما میتوانید لوازم آرایش خود را داخل آن قرار دهید.

از نظر اینکه جلوه و زیبایی خاصی به خانه شما میدهد شک نداشته باشید زیرا طراحان این محصول با درنظر گرفتن فرهنگ اصیل ایرانی توانسته اند طرحی درخور و زیبایی را خلق کنند، که حقیقتا به خوبی توانسته اند از عهده این کار بربیایند.

آینه قدی تک کشو

آینه قدی تک کشو

ویژگی های محصول

وزن خالص: 25000 گرم

رنگ: سفید و قهوه ای

جنس: بدنه ملامینه و پایه و دربها ام دی اف

ابعاد: 530*400*1800

سایر توضیحات: هم آینه بیضی دارد و هم آینه مستطیل شکل

مشاهده قیمت و خرید

این آینه دارای یک کشو میباشد و از نظر طراحی هم تلاش شده که طرحی ساده اما شیک و مدرن داشته باشد با توجه به اینکه امروزه علاقه و تمایل به سمت وسیله هایی با شکل و شمایل ساده اما مدرن زیاد شده است این مدل از آینه های قدی هم توانسته طرفداران زیادی برای خود بدست بیاورند.

آینه قدی گالری آشنا کد 321

آینه قدی گالری آشنا کد 321

ویژگی های محصول

وزن خالص: 30000 گرم

رنگ: هر رنگی مطابق با انتخاب شما

جنس: چوب

ابعاد:220*100

سایر توضیحات: قابل ارائه در تمامی رنگ بندیها

مشاهده قیمت و خرید

با توجه به اینکه از نظر انتخاب رنگ در این آینه قدی دست شما باز است، شما میتوانید با توجه به رنگ بندی دکوراسیون منزلتان یک آینه قدی هماهنگ و شیک را انتخاب کنید. طراحی این مدل آینه قدی بسیار با دقت انجام شده است زیرا در عین سادگی ظرافت بالایی دارد.