سلام خدمت کاربران عزیز

امروز میخوایم در مورد یکی از وسایل مهم اتاق خواب، یعنی تخت خواب صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

سرویس روتختی

با توجه به اینکه امروزه استفاده از تخت نسبت به گذشته متداول تر میباشد و در واقع تخت ها پای ثابت اتاق خواب ها شده اند، روتختی ها هم توانسته اند محبوبیت زیادی درمیان افراد پیدا کنند، چون به علت تنوع زیادی که دارند پاسخگوی سلیقه ی افراد مختلف هستند و از طرفی داشتن رو تختی خود یکی از المان های مهم در دکوراسیون اتاق خواب است و باید گفت روتختی ها سهم زیادی را در جذاب نشان دادن تخت ها دارند.

سرویس روتختی

اولین چیزی که هنگام ورود به اتاق خواب توجه شما را جلب میکند روتختی است که روی تخت قرار گرفته است. شما با داشتن یک روتختی خوش رنگ و خوش طرح میتوانید تا حد بسیار زیادی به زیبایی فضای داخلی اتاق خواب خود کمک کنید که باعث میشود اتاق خوابی دلپذیر تر داشته باشید که از حضور در آن لذت ببرید.

مشاهده و خرید انواع روتختی های جدید

رنگبندی روتختی ها

درمورد رنگ رو تختی ها باید گفت که آنها هم به صورت تک رنگ و هم ترکیبی از رنگ های مختلف تولید میشوند. اما بهترین رنگی که یک روتختی میتواند داشته باشد، رنگی است که باعث شود فضای اتاق خواب را آرامش بخش و زیباتر نشان دهد. تا شما بتوانید خیلی بهتر از همیشه به استراحت بپردازید. درمورد رنگ اختلاف سلیقه بسیاری وجود دارد. اما حتما به این نکته دقت داشته باشید که اتاق خواب محلی است برای استراحت و رفع خستگی های روزانه پس مهم است که چه رنگی را برای روتختی انتخاب میکنیم. چون باید باعث آرامش روح و روان اعضای خانواده شود و حس بهتری را به افراد منتقل کند.

رنگبندی روتختی ها

درمورد روتختی هایی که در آنها از رنگ های ترکیبی استفاده میشود باید به این نکته توجه داشته باشید، که رنگ های استفاده شده در یک روتختی از یک خانواده باشند تا هماهنگی رنگ ها را متوجه شوید تا روتختی زیباتر و شکیل تر دیده شود و زیبایی دکوراسیون اتاق خواب را دوچندان کند.

مشاهده و خرید انواع روتختی های جدید

جنس پارچه روتختی

جنس و بافت روتختی ها باید نرم و راحت باشد. پارچه های ساتن و ابریشم جزء آن دسته از روتختی های خیلی راحت و مناسب هستند. راحتی روتختی برای داشتن یک خواب راحت بسیار مهم میباشد. یک روتختی که جنس نامناسبی داشته باشد میتواند سبب ایجاد حساسیت های پوستی در افراد شود. پس حتما درمورد جنس روتختی تحقیق کنید، که هم موجب سلامتی و هم راحتی بیشتر شما بشود.

جنس پارچه روتختی

درمورد طرح روتختی بسته به سلیقه شخصی شماست که چه طرحی را دوست داشته باشید. اما بهتر است برای اتاق خواب های کوچک از روتختی ها با طرح های شلوغ استفاده نکنید. شما میتوانید با استفاده از یک روتختی دو رو باعث ایجاد تنوع بیشتر در اتاق خواب بشوید.

مشاهده و خرید انواع روتختی های جدید

شستشوی روتختی

نکته آخر اینکه قبل از خرید روتختی حتما نسبت به نوع شستو آنها اطلاع کافی بدست بیاورید. باتوجه به نوع جنسی که روتختی ها دارند باید دقت داشته باشید که چگونه این شستو انجام شود، که آسیب کمتر به بافت روتختی وارد شود تا بتوانید مدت زمان بیشتر یک روتحتی با کیفیت و زیبا داشته باشید.

شستشوی روتختی

اگر روتختی شما در منزل قابل شستو میباشد دقت داشته باشید که آنها را با آب داغ نشویید، زیرا این کار به بافت روتختی آسیب قابل توجه ای وارد میکند و بعد از شستشو دیگر آن زیبایی سابق خود را ندارد. و همچین از اینکه خیلی روتختی را هنگام آبکشی فشار بدهید خودداری کنید. با رعایت این نکات در نگه داری از روتختی شما میتوانید دوام و کیفیت روتختی خود را بالا ببرید.

مشاهده و خرید انواع روتختی های جدید