سلام خدمت کاربران عزیز

امروز میخواهیم در مورد یکی از کاربردی ترین وسیله ها یعنی فلاسک صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

فلاسک

برای گرم نگه داشتن نوشیدنی های گرم از جمله چای فلاسک ها وسیله ای کاربردی و ضروری میباشند. مخصوصا برای زمان هایی که برای تفریح به کوه و طبیعت میرویم. و بعد از یک کوهنوردی حسابی و یا یک پیاده روی، خوردن یک لیوان چای گرم خیلی میچسبد و حسابی حال آدم را خوب میکند و پیمودن بقیه مسیر را لذت بخش تر میکند.

طراحی بعضی از فلاسک ها به صورتی است که به راحتی در کوله پشتی های کوهنوردی جا میگیرد. شما در مسیر کوهنوردی خود به راحتی میتوانید نوشیدنی خود را به همراه داشته باشید.

مشاهده و خرید انواع فلاسک و کلمن خانگی و کوهنوردی

فلاسک ها با توجه به اندازه ایی که دارند میتواند گنجایش چندین لیوان نوشیدنی را داشته باشند و شما برای زمان هایی که دسته جمعی به تفریح میروید باید از یک فلاسک بزرگ استفاده کنید. جنس بدنه فلاسک ها از استیل میباشد و این قابلیت را دارند که تا ساعت ها نوشیدنی را گرم نگه دارند.

راهنمای انتخاب فلاسک

طراحی فلاسک ها به گونه ای است که در عین اینکه دوام و کیفیت خوبی دارند سعی بر این شده که خیلی سنگین نباشند، تا زمانی که نوشیدنی را هم درون آنها میریزید باز هم بتوانید به راحتی آنها را جا به جا کنید و در هر جایی از مسیر خود یک لیوان نوشیدنی گرم برای نوشیدن داشته باشید.

استیل بودن عایق درونی فلاسک سبب میشود که شما از اینکه فلاسکتان بر اثر استفاده زیاد زنگ بزند و یا کیفیت سابق خود را از دست بدهد؛ نگرانی و در هر زمانی نوشیدنی گرم و سرد با کیفتی داشته باشید و در سفرهای خود نهایت لذت را ببرید.

مشاهده و خرید انواع فلاسک و کلمن خانگی و کوهنوردی

اگر فلاسک شما کج بشود محتویات داخل فلاسک بیرون ریخته نمیشود، زیرا با داشتن یک ضامن این امر کنترل میشود و فقط زمانی که ضامن را به سمت پایین فشار بدهید و فلاسک را کج کنید میتوانید نوشیدنی را درون لیوان بریزید.

راهنمای انتخاب فلاسک

فلاسک ها انواع مختلفی دارند که این تفاوت ها در نوع جنس بدنه، جنس عایق درونی، سایز، شکل و طراحی ظاهری فلاسک ها است. که هر کدام از این نوع ها قابلیت های خاص خودشان را دارند که بسته به سلیقه و نیاز خود میتوانید یکی از آنها را تهیه کنید.

مشاهده و خرید انواع فلاسک و کلمن خانگی و کوهنوردی

اگر شما هم اهل تفریح، گردش و رفتن به دامنه طبیعت هستید بهتر است با تهیه یک فلاسک مناسب لذت سفرهای خود را دو چندان کنید. و یکی از ابزارهای یک تفریح سالم را برای خود، خانواده و دوستان خود آماده کنید و فرصت کنار هم بودن و لذت بردن از مناظر طبیعی را از دست ندهید.

راهنمای انتخاب فلاسک یک نفره

فلاسک های یک نفره هم مناسب افرادی است که مدت زمان زیادی در بیرون منزل به سر میبرند و دوست دارند که در هر زمانی یک لیوان نوشیدنی گرم یا سرد خوشمزه داشته باشند، تا بتوانند خستگی های روزمره را رفع کنند. زمان هایی که در خودرو هستید با گذاشتن در پوش آنها مانع از بیرون ریختن محتویات و کثیف شدن ماشین  بشوید.

درواقع بیشترین استفاده از فلاسک ها برای نوشیدنی های گرم میباشد. اما آب سرد را هم میتوان درون فلاسک نگهداری کرد.

مشاهده و خرید انواع فلاسک و کلمن خانگی و کوهنوردی