مخلوط کن

مخلوط کن ها دستگاهی هستند که برای آماده کردن انواع نوشیدنی ها و یا برای له‌کردن غذای کودکان مورد استفاده زیادی قرار میگیرند. شما با استفاده از یک دستگاه مخلوط کن مناسب میتوانید مواد خوراکی که نرم هستند را له کنید در نتیجه یک معجون خوشمزه و یا هر نوع نوشیدنی خوشمزه و مقوی دیگری را تهیه کنید.

مخلوط کن

شما علاوه بر چیزهایی که گفته شد حتی میتوانید برای تهیه سوپ و سس هم از مخلوط کن استفاده کنید در ضمن مخلوط کن ها قابلیت خرد و له کردن یخ را نیز دارد.

مشاهده و خرید انواع مخلوط کن از دیجی کالا

مشاهده و خرید انواع مخلوط کن از باسلام

موتور

این وسیله کاربردی دارای یک موتور است که در واقع تمام محوریت کارهایی که با مخلوط کن ها انجام میشود توسط این موتور صورت میگیرد و اگر برای موتور خرابی ایجاد شود عملکرد مخلوط کن به طور کلی مختل میشود. پس سعی کنید به هنگام انتخاب یک مخلوط کن خوب و با دوام قدرت موتور آن را نیز بررسی کنید تا بتوانید محصول با کیفیت تری خریداری کنید.

تیغه

تیغه فلزی که در مخلوط کن ها به کار رفته است از جنس استیل خوب و مقاوم میباشد علت اینکه جنس این تیغه را استیل در نظر گرفته اند این است که بر اثر شستشو زنگ نزنند و کیفیت خود را از دست ندهد.
مخلوط کن

مشاهده و خرید انواع مخلوط کن از دیجی کالا

مشاهده و خرید انواع مخلوط کن از باسلام

پارچ

درمورد پارچ هایی که برای انواع مخلوط کن ها به کار میرود باید گفت که در دو جنس شیشه و پلاستیک تولید میشوند. پارچ های پلاستیکی از پلاستیک شفاف ساخته میشوند که البته ممکن است براثر گذر زمان و استفاده مداوم اندکی رنگ آنها رو به زردی بزند ولی باید به این نکته هم اشاره داشت که پارچ های پلاستیکی سبک‌تر هستند و نسبت به پارچ های شیشه ای متداول ترند.

موضوع دیگری که باید در مورد پارچ ها درنظر گرفت ظرفیت آنهاست که شما بهتر است با توجه به تعداد افراد خانواده خود آنها را تهیه کنید. درضمن دقت داشته باشید که همیشه یه مقداری کمتر از ظرفیتی که پارچ دارد آن را پر کنید و اجازه دهید که بالای پارچ خالی به ماند این کار هم به طول عمر موتور مخلوط کن کمک میکند و هم اینکه مانع از سرریز شدن مواد میشود.

فیلتر

فیلتر وسیله ای است که از ورود هسته و یا پوره میوه به درون آبمیوه جلوگیری میکند و سبب میشود که آبمیوه‌ی خوشمزه تر و یکدست‌تری داشته باشید. اما در مورد مخلوط کن ها باید گفت که در مدل های قدیمی آنها چنین بخشی موجود نبود اما به تازگی این قسمت هم به مخلوط کن ها اضافه شده این موضوع سبب شده که نحوه‌ی عملکرد مخلوط کن ها بهبود بخشیده شود.

مشاهده و خرید انواع مخلوط کن از دیجی کالا

مشاهده و خرید انواع مخلوط کن از باسلام